Власники землі і ті, хто на ній працює, мають бути її конкурентоспроможними покупцями - нардеп | Поділля News
Власники землі і ті, хто на ній працює, мають бути її конкурентоспроможними покупцями – нардеп

follow site Відкривати ринок землі можна за рівних умов і конкуренції для всіх учасників ринку. Таку думку висловив народний депутат, представник аграрного комітету в Верховній Раді України Сергій Лабазюк під час «Земельного форуму» в Києві.

get link Як наголосив політик, саме власники землі, а також ті, хто на ній працює, передусім повинні бути її конкурентоспроможними покупцями.  

Крім цього, за словами нардепа, згідно концепції, яку розробляє профільний аграрний комітет парламенту, на першому етапі доступ до землі повинні отримати саме українці, а лише через 7-12 років перехідного періоду — поступово відкривати його для іноземців. За цей період українці зможуть скористатися своїм пріоритетним правом та зрівняються у можливостях придбання землі.

http://myswallowtail.com/?x=does-yoga-help-weight-loss Наступний аргумент –  всі учасники ринку повинні мати рівний і конкурентний доступ до фінансових ресурсів.

«Якщо це забезпечити, то і пайовик, і орендар знатимуть, що завтра можна піти до уповноваженого або комерційного банку та під земельну іпотеку одержати потрібні кошти за доступною вартістю. Якщо це зробити, тоді відкривати ринок можна — українці не втратять землю», – зазначив С. Лабазюк.

Не менше важливо в земельному питанні – дати альтернативу людям, що можна робити із землею, окрім як продати.

«Власник паю повинен мати змогу започаткувати власний бізнес на такій землі. В селі сьогодні дуже мало жителів залишилося. Люди старіють, молодь виїжджає. Потрібен механізм створення мікрофермерських або сімейних господарств на цих землях із допомогою держави. Вона має надавати свою фінансову підтримку саме на це, на види діяльності, в яких громадяни можуть виробляти конкурентну продукцію», – підсумував представник аграрного комітету ВР.


PR
follow link

http://myswallowtail.com/?x=weight-loss-secrets-that-work Читайте нас у  go here Телеграм  та у нашій групі  here Viber  enter site @ПоділляNEWS

Схоже

Поступово політично-інформаційний простір переходить від кампанії президентської до парламентської. А через три-чотири дні це стане основною темою політичних програм, ток-шоу, заяв політиків, експертів та інформаційних приводів. Новий Президент із старою Радою Пан Зеленський після свого обрання хоче розпустити Раду. Навряд чи у нього це вийде в силу об’єктивних причин. Він просто не встигне через брак […]

Верховна Рада сьогодні, 25 квітня, прийняла у другому читанні та в цілому Закон України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Як йдеться на сайті Верховної Ради, за проект закону №5670-д у другому читанні проголосували 278 народних депутатів, серед яких семеро з Хмельниччини. “За” проголосували Віктор Бондар, Олександр Ксенжук, Сергій Лабазюк, Роман Мацола, Сергій Мельник, […]

Центральна виборча комісія своєю постановою призначила на неділю, 30 червня 2019 року, перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у 66 об’єднаних територіальних громадах (7 міських, 14 селищних, 45 сільських ОТГ). Як повідомляє прес-служба обласної ради, такі вибори відбудуться у Плужненській сільській об´єднаній територіальній громаді Ізяславського […]