Новини
Здоров’я

У Городку відкрили новий корпус районної лікарні на 120 ліжкомісць

У Городку сьогодні, 12 квітня, урочисто відкрили новий лікувальний корпус центральної районної лікарні. Загалом на лікарню пішло 52 млн грн, повідомляє прес-служба ОДА.

Як зазначив голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, будівництво об’єкта було розпочато у 1990 році і, на жаль, протягом багатьох років він залишався довгобудом. І лише в 2015 році роботи відновили за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Всього за 2015-18 роки держава вклала в розвиток соціальної та комунальної інфраструктури  населених пунктів Хмельниччини понад 2 млрд. грн., реалізовано понад 1 тис. 800 проектів.

“Успіх позитивних перетворень в країні залежить від кожного з нас. Ми хочемо жити в заможній країні, тож маємо докласти максимум зусиль до її цивілізованої розбудови. Маємо шляхетну мету і об’єднаними зусиллями досягнемо її. Ні російська агресія, ні популізм, ні спроби зіштовхнути українців не зупинять нас на шляху до міцної і комфортної України, України з європейським рівнем життя”, – зазначив очільник області.

Так, за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку виділено: 27 млн грн, з обласного бюджету: 2 млн. 380 тис. грн, з районного бюджету: 3,5 млн грн, субвенції з державного бюджету на соціально – економічний розвиток окремих територій: 18 млн грн. Загалом на лікарню пішло 52 млн грн.

В ОДА зауважують, що будівництво лікувального корпусу на 120 ліжкомісць було відновлено у 2015 році. Загальна кошторисна вартість об’єкту складає 52,8 млн гривень.

За кошти обласного бюджету (1479,9 тис. грн.) придбано лапароскопічну стійку, а за кошти районного бюджету (1947,7 тис. грн..) комплекс обладнання для лапароскопічного втручання, що дозволяє хірургам на більш професійному рівні проводити оперативні втручання.

За спонсорські кошти проведено перекриття хірургічного, інфекційного, кардіологічного, терапевтичного, гінекологічного відділень центральної районної лікарні.

За кошти районного бюджету та спонсорські кошти у всіх відділеннях центральної районної лікарні та приміщеннях поліклініки проведено заміну вікон, дверей на енергозберігаючі.

За кошти обласного бюджету в сумі 500 тис. грн. та районного бюджету  в сумі 792,8 тис. грн збудовано блочно-модульну котельню на твердому паливі для центральної районної лікарні. Введення її  в експлуатацію дозволяє відчутно зекономити бюджетні кошти. Якщо у 2015 році за використання природного газу для опалення було використано більше 1216,3 тис. грн то на закупівлю дров  витрачається 680 тис. грн, економія коштів майже в 2 рази.

За 4 роки за кошти районного бюджету для ЦРЛ та РЦПМСД придбано 3 санітарних автомобілі.

У 2018 році за кошти районного бюджету в сумі 999,2 тис. грн. проведено утеплення та заміну покрівлі стоматологічного відділення ЦРЛ та приміщення бухгалтерії.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS