Скільки Хмельницький витратив на озеленення | Поділля News
Скільки Хмельницький витратив на озеленення

Навесні на озеленення Хмельницького витратили більше 150 тисяч гривень з міського бюджету. Про це повідомив головний спеціаліст відділу благоустрою управління житлово-комунального господарства Василь Кабальський.

Найбільше дерев, а саме 70 штук, висадили вздовж проїжджої частини на вулиці Прибузькій, а також 60 саджанців на вулиці Холодноярців у мікрорайоні Ракове. Чимало молодих  дерев з’явилося і на вулицях Толстого та Володимирській. Дещо менше – на Гагаріна, Соборній та Майдані Незалежності. У всіх випадках йдеться про липи. Комунальники надають перевагу саме цій породі, насамперед, через її невибагливість, акуратний вигляд та довговічність.

«Локації для висадки обирали за принципом – де є вільні місця. І так, щоб дерева не створювали перешкод для комунікацій», – розповів Василь Кабальський.

Окрім дерев,  у Хмельницькому висаджують і кущі – не лише на вулицях, а й на території парків та скверів. До прикладу, більше 70 кущів самшиту – у сквері «Вічний вогонь» на вул. Проскурівській. Неподалік, біля Ангела Скорботи, тепер ростимуть нові туї. Окрім того, хвойні насадження з’явилися на Тернопільській, Зарічанській та на території парку ім. І. Франка.

Кущі виконуватимуть функцію живоплоту – живої огорожі, яка захищатиме ділянки від пилу, кіптяви та опадів. При цьому торік кущі на території парків й скверів, за словами Василя Кабальського, не висаджували.

Нагадаємо, на вулиці Прибузькій наразі знесена велика кількість дерев, які росли там раніше. На цих ділянках нині триває зведення житлово-розважального комплексу та Палацу спорту.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

У Славуті провели лабораторні дослідження якості води із природних джерел: Джерело по вул. Паперника, «Лесине джерело». Джерело по вул. Здоров’я, лісовий масив. Джерело поблизу колишнього склозаводу, «Сангушкова криниця». Як повідомляє slavutanews.com, згідно з результатами досліджень, виявлена невідповідність води за мікробіологічними показниками з усіх перерахованих джерел, а за санітарно-хімічними (за вмістом нітратів) – джерело по вул. […]

З’явились результати лабораторних досліджень води у річці Південний Буг. Про це повідомляється на сторінці Держекоінспекції області у Фейсбуці. Як повідомляється, 3 липня цього року інспектори здійснили обстеження прибережено-захисних смуг та провели відбір 14 проб поверхневих вод річки Південний Буг на території Хмельницького та Летичівського районів та річки Плоської, що в обласному центрі. “За результатами досліджень […]

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області отримує повідомлення про факти цвітіння води та загибелі риби у водних об’єктах області, які ретельно перевіряються. Про це йдеться у дописі на сторінці відомства у Фейсбуці. Як зазначається, 3 липня цього року інспектори здійснили відбір проб поверхневих вод для проведення інструментально-лабораторних досліджень у тринадцяти точках спостереження на річці Південний […]