Новини
Суспільство

Подоляни зможуть купувати квитки на автобуси через мобільний додаток

Послугу купівлі квитків запустили в мобільному банку Приват24 для Android та iPhone. Сервіс миттєвої покупки автобусних квитків доступний цілодобово на понад 20 000 напрямків Україною та за кордон – Італію, Францію, Польщу, Латвію, Чехію та інші країни.

“У 2018 році наші клієнти придбали через сервіси ПриватБанку понад 400 тисяч автобусних квитків, а за перший квартал 2019 року – вже понад 130 тисяч. У мобільному Приват24 та його веб-версії можна купити квиток практично на будь-який автобусний маршрут, який існує в Україні, – каже Олександр Блажко, керівник напрямку “Роздрібні продажі” Південно-Західного РУ ПриватБанку. – Серед закордонних напрямків пасажири найчастіше обирають автобусні подорожі до Праги, Варшави та Вільнюсу. В межах України найпопулярніші маршрути – це Дніпро, Харків, Одеса та Київ”.

Автобусні каси в мобільному Privat24 працюють у розділі «Транспорт». Сервіс дає можливість легко вибрати найбільш зручний маршрут, час поїздки та перевізника – уся необхідна інформація доступна на екрані. Оплатити квитки можна карткою будь-якого банку.

На сьогодні квитковий сервіс банку дає можливість придбання автобусних квитків більшості провідних перевізників України: Ecolines, «Автолюкс», «Гюнсел», «ОДРІ», «ЄвроКлуб» та інших, а також за допомогою спеціалізованих служб InfoBus та Busfor. ПриватБанк перший в Україні, хто забезпечив продаж квитків онлайн на автобусні рейси з більшості автовокзалів.

Крім мобільного банку, автобусні квитки можна купити у веб-версії Приват24, будь-якому терміналі самообслуговування, на сайті bilet.pb.ua і навіть по телефону – для цього ПриватБанк створив спеціальний сервіс продажу проїзних документів за коротким мобільним номером 3700.

Також квитки на автобуси доступні в усіх відділеннях ПриватБанку на Хмельниччині – там спеціалісти всього за кілька хвилин допоможуть підібрати найкращий маршрут. Окрім автобусних квитків, у ПриватБанку можна придбати квитки на потяг і літак – для поїздок як в Україні, так і за кордон.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS