На хмельницьких ринках виявили 44 нелегальних підприємців | Поділля News
На хмельницьких ринках виявили 44 нелегальних підприємців

get link На ринках обласного центру та області тривають рейди податківців з метою недопущення здійснення підприємницької діяльності без держреєстрації та використання найманої праці неоформлених осіб. Про це повідомляють у фіскальній службі області.

Як зазначається, до рейдів залучають і працівників обласного Управління Держпраці, які проводять відеофіксацію порушень. Протягом поточного року на хмельницьких ринках вже встановлено 44 факти нелегального підприємництва, про що складені відповідні протоколи про адміністративне правопорушення. Нагадаємо, що зазначені протоколи надалі передаються до суду для винесення постанови про накладання адміністративного стягнення на суму 11,4 тисячі гривень.

Як розповіли у фіскальній службі, працівники управління податків і зборів з фізичних осіб за три місяці поточного року перевірили 83 суб’єкти підприємницької діяльності на предмет дотримання умов оплати праці, серед яких підприємства, установи, організації та фізичні особи – підприємці.

За результатами перевірок порушення у виплаті заробітної плати виявлені на 26-ти підприємствах та в 11-ох підприємців. Донарахування на порушників з урахуванням пені та штрафних санкцій склали 13 мільйонів гривень. Зокрема, 8,6 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб, 160,5 тисячі гривень військового збору та 4,3 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Загалом у 2019 році до офіційного працевлаштування податківцями залучено 520 громадян, які не були оформлені відповідно до вимог чинного трудового законодавства, внаслідок чого до бюджету було додатково мобілізовано 730 тисяч гривень ПДФО, 60 тисяч військового збору та 892 тисячі гривень єдиного внеску. Водночас до державної реєстрації як підприємців залучено 612 громадян, завдяки чому до бюджету додатково сплачено близько 400 тисяч гривень податків і зборів.

source

Читайте нас у  Телеграм source  та у нашій групі  Viber  source @ПоділляNEWS

Схоже

Розташований на виїзді з міста, на території Розсошанської сільської ради, працює він уже декілька місяців, проте офіційну презентацію та демонстрацію, як все відбувається у ХІТі, влаштували лише цього тижня. Зводили його менше року – урочисте закладення першого каменю фундаменту  відбулося 23 квітня 2018-го. Це – другий подібний логістичний центр «Нової пошти» в Україні. Ще один […]

На Чемеровеччині завершують проект із встановлення сонячної електростанції у с.Слобідко-Смотрицька. Про це повідомляє прес-служба РДА. Сума інвестицій у будівництво становить біля 5 млн. доларів. Кількість постійних працівників при масштабній роботі ФЕС становитиме 10 осіб. Також планується залучати близько 30 працівників, що працюватимуть тимчасово. Як зазначають в Чемеровецькій РДА, генеральним підрядником виступає ТОВ «Смарт Енерджі Україна», […]

Агрохолдинг «МРІЯ» виклав у загальний доступ свій повний звіт про обсяг сплачених податків та інвестицій, спрямованих Компанією на соціальні проекти в 2018 році. Інформація містить детальні дані в розрізі областей і районів, де працює «МРІЯ». Ознайомитись зі звітом можна за посиланням. Як повідомлялось раніше, за попередній рік Компанія сплатила до бюджетів усіх рівнів 465 млн […]