Новини
Суспільство

Майже 700 учасників АТО шукали роботу на Хмельниччині

З початку року за допомогою у працевлаштуванні до Хмельницької обласної служби зайнятості звернулося майже 700 учасників антитерористичної операції, з них – 72 особи забезпечені роботою. Про це повідомляє прес-служба відомства.

“Повертаючись у мирне життя, демобілізовані військовослужбовці, учасники АТО стикаються з багатьма проблемами, у тому числі пов’язаними з працевлаштуванням, – зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня, – звертаючись до центру зайнятості кожен з них отримує широкий спектр соціальних послуг, від підбору роботи до організації професійного навчання”.

Окрім пошуку вакансій у базі даних, безробітні все більше цікавляться розвитком власного бізнесу. Цього року 31 людина, з них 4 учасники АТО, скористалися одноразовою виплатою допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

«Сьогодні на території Хмельницької області знаходиться 20 веб-студій, що займаються дизайном та розробкою веб-сайтів. Тому, на мою думку проект створення веб-студії є досить вигідним та перспективним», – описує у своєму бізнес-проекті колишній учасник АТО Ярослав Вапничний.  

У березні 2018 року до Кам’янець-Подільської районної філії Хмельницького ОЦЗ звернувся демобілізований військовослужбовець. Маючи за плечима досвід роботи у сфері комп’ютерного програмування та пройшовши стежину війни, Ярослав Валентинович довго вагався перед вибором професії. Але зваживши всі за і проти, бути найманим працівником чи працювати на себе, пан Ярослав успішно захистив бізнес-план на тему: «Створення веб-студії (інтернет компанії)».

Наразі на обліку в Хмельницькій обласній службі зайнятості перебуває 443 колишніх військовослужбовця.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS