У Славуті збирають ідеї для Громадського бюджету | Поділля News
У Славуті збирають ідеї для Громадського бюджету

get link До закінчення терміну подачі проектів на 2020 рік залишилось 28 днів. Проте, як зазначає прес-служба міськвиконкому, до уповноваженого відділу за роз’ясненнями звернулося лише троє славутчан.

Попри те, що у соцмережах мешканці райцентру постійно нарікають на те, що у місті мало що робиться для благоустрою та розвитку, бажаючих використати 700 тисяч бюджетних гривень, вочевидь, не залишилося. Або ж, за звичкою, всі відкладають свої ідеї на останній день.

Нагадуємо, що отримати консультації щодо процедури подання проектів Громадського бюджету та подати сам проект  можна як у виконавчому комітеті Славутської міської ради,  так і у адміністраторів ЦНАП.  Або використати більш зручний та сучасніший спосіб – у режимі он-лайн через платформу «Громадський бюджет Славутської міської ОТГ», яка розміщена на сайті міста (https://slavuta-mvk.gov.ua).

enter site Громадський бюджет – це частина коштів, спрямованих на реалізацію ідей громадян щодо будівництва дитячих та спортивних майданчиків, реконструкції скверів та парків, зон відпочинку, місць загального користування тощо.

Тож славутчанам та жителям сіл Варварівка та Голики нагадують, що всі креативні ідеї можуть бути втілені у життя Славутської міської ОТГ. Подавайте свої заявки та згуртовуйте навколо себе команду, яка підтримує вас та голосуватиме за ваш проект!

get link Читайте нас у  go here Телеграм follow url  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Хмельниччина у рейтингу децентралізації перемістилася з п’ятого на третє місце завдяки створенню у червні Нетішинської міської ОТГ. Лідерство у формуванні об’єднаних громад зберігає Житомирщина, йдеться на сайті облради. Найгірше зі створенням громад традиційно на Вінниччині та Закарпатті. При цьому та Вінниччині, як і на Полтавщині, громади найактивніше співпрацюють. На Волині, Житомирщині, Запоріжжі та Чернігівщині не […]

Славутські активісти пояснили, чому вирішили підняти питання про ймовірне приєднання до Рівненщини. Днями представники місцевого громадського об’єднання «Майдан» зробили звернення до міських голів Славути та Нетішина та керівника Славутської райради. У ньому йдеться про занепокоєння наслідками наступного етапу децентралізації, на якому Славута та Нетішин мають відійти до укрупненого Шепетівського району з центром у м. Шепетівка. […]

У п`ятницю, 31 травня, на позачерговій 57-й сесії Нетішинської міської ради прийнято рішення, яким остаточно добровільно приєднано Старокривинську сільську територіальну громаду (сіл Старий Кривин і Новий Кривин) до Нетішинської міської територіальної громади та затверджено план організаційних заходів щодо добровільного приєднання. Міський голова Олександр Супрунюк подякував старокривинцям та місцевим активістам за стійку позицію та співпрацю.