Новини
Події

Підрядник привласнив чверть мільйона гривень на будівництво спортмайданчика у Полонному

На Хмельниччині прокуратура вимагає стягнення до бюджету чверті мільйона гривень, призначених на будівництво спортивного майданчика у м. Полонне. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Як встановили правоохоронці, у грудні 2017 року між відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонською міською радою об’єднаної територіальної громади та фізичною особою-підприємцем укладено договір підряду, відповідно до якого суб’єкт господарювання зобов’язався виконати роботи по будівництву спортивного майданчика для міні-футболу із штучним покриттям.

Згідно умов укладеного правочину договірна ціна склала майже 1,5 млн грн та кінцевим терміном виконання робіт визначено грудень 2018 року. Однак, незважаючи на повну попередню оплату за договором, підрядником у встановлений строк роботи в повному обсязі не виконано.

Згідно розрахунку, вартість невиконаних робіт по будівництву вказаного майданчика складає 290 тис грн.

На претензії замовника підприємцем добровільно повернуто лише частину невикористаного авансу в розмірі 88 тис грн, а інші вимоги залишено без реагування.

«Тому, діючи на захист інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про розірвання договору, повернення до місцевого бюджету частини коштів, сплачених на його виконання, та стягнення штрафних санкцій», – повідомив керівник місцевої прокуратури Іван Комар.

Позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS