Новини
Суспільство

На Хмельниччині ліквідували незаконну АЗС

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Хмельницькій області в ході проведення операції «Акциз-2019» припинили роботу незаконної АЗС та вилучили з протиправного обігу партію підакцизних товарів.

Цього разу фіскали викрили протиправну діяльність жителя Хмельницького, який, не будучи зареєстрованим як фізична особа-підприємець та не маючи відповідних дозвільних документів, здійснював реалізацію пального із стаціонарної автозаправної станції на території обласного центру.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено 10 тисяч літрів бензину марки А-95, 15 тисяч літрів дизельного пального, 15 тисяч літрів скрапленого газу загальною орієнтовною вартістю понад 830 тисяч гривень, а також 3 ємності з 2-ма автозаправними колонками.

Стосовно хмельничанина склали протокол про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 164 КУпАП – порушення порядку провадження господарської діяльності.

У 2019 році на Хмельниччині це вже 8 факт викриття співробітниками фіскальної служби протиправної реалізації паливно-мастильних матеріалів.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS