Як Хмельниччина відзначає 74-у річницю Перемоги у Другій світовій війні | Поділля News
Як Хмельниччина відзначає 74-у річницю Перемоги у Другій світовій війні

go to site З нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в усіх куточках Хмельниччини відбулися урочисті заходи.

“74 роки промайнуло з тих пір, як залпом над землею пролунала довгоочікувана Перемога над нацизмом у Другій світовій війні. Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував свого життя для перемоги”, – йдеться на сайті облради.

В обласному центрі представники обласної та міської влади, народні депутати України, депутати обласної та міської рад, представники духовенства, керівники силових структур та правоохоронних відомств, ветерани війни та громадськість міста поклали вінки та квіти до меморіального комплексу «Вічний вогонь».

click here Учасники заходу вшанували пам’ять тих, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах у справедливій боротьбі за свободу і гідність,  хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника.

“Скільки б часу не пройшло, День Перемоги назавжди залишиться символом героїчного минулого та величі духу. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги над нацизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків. Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу… Ми низько вклоняємося нашим дорогим ветеранам за чисте і мирне небо, за життя, за веселий сміх наших дітей і онуків», – сказав очільник обласної ради Михайло Загородний.  

У ці дні згадують про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловлюють повагу всім борцям проти нацизму, увічнюють пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки. Вшанування пам’яті та покладання квітів і вінків також відбулося на Військовому кладовищі та Меморіалі Слави.

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  go Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Триває процес підготовки до будівництва нових енергоблоків на Хмельницькій АЕС в так званій законодавчій площині. Наразі фахівці Хмельницької АЕС продовжують надавати інформацію щодо оновленого проекту третього та четвертого мільйонників Хмельницької АЕС на сесіях районних рад території розташування атомної станції.  Питання введення в експлуатацію третього та четвертого мільйонників ХАЕС – не нове, з періоду їх консервації […]

До 31 травня 2019 року жителі Дунаєвецької міської об`єднаної територіальної громади Хмельницької області можуть проголосувати за проекти до Громадського бюджету. Кожен містянин, який досягнув 16 років, може підтримати проекти, які стосуються найрізноманітніших сфер життя громади. Усього на розгляд жителів міста представлено 37 проектів. Загальний бюджет – 968 тисяч гривень. Інновацією від ПриватБанку стала можливість для всіх дунаєвчан проголосувати […]

Красилівський районний суд неодноразово змушений був закривати справи про адміністративні правопорушення за частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КупАП)  – керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Одна із причин – порушення порядку проведення огляду на стан сп’яніння. Як наслідок – відсутність у матеріалах справи належних та допустимих доказів вини, […]