Новини
Суспільство

Хмельницького підприємця оштрафували на 335 тисяч гривень

Хмельницький окружний адмінсуд підтвердив законність дій управління Держпраці, яке оштрафувало підприємця на 335 тисяч 70 грн за використання праці трьох офіційно неоформлених працівників. Про це йдеться на сайті відомства.

Як зазначається, у грудні минулого року інспекція, що навідалась на підприємство, встановила, що підприємець допустив найманих працівників до роботи без укладення трудового договору, «замаскувавши» трудові відносини під цивільно-правові.

“Зокрема, троє осіб працювали охоронниками виробничої бази за цивільно-правовими договорами згідно з розробленим графіком”, – йдеться у повідомленні.

У Держпраці додали, що аналіз змісту укладених цивільно-правових договорів і їх систематичне щомісячне переукладення є підставою для висновку, що договори перебувають поза межами правового регулювання цивільного законодавства.

За підміну трудових відносин цивільними, а саме використання праці працівників без укладання з ними трудових договорів (контрактів) відповідно до статті 265 КЗпП України за кожного неоформленого працівника підприємець сплатить у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS