Новини
Афіша

Хмельницький музей влаштовує костюмовану вечірку

У музеї історії міста Хмельницького 18 травня відбудеться історична костюмована вечірка. Про це йдеться на сторінці заходу у Фейсбуці.

“18 травня музей історії міста Хмельницького гостинно відкриє двері Європейської ночі музеїв, яка щорічно дивує поціновувачів інтелектуального дозвілля не лише можливістю безкоштовно ознайомитися з музейною експозицією та зробити захоплюючі селфі, а й взяти участь в інтерактивних видовищах та іграх”, – розповіли організатори.

Тож Європейська ніч музеїв-2019 у музеї історії міста Хмельницького – це:

– інтерактивний формат історичної костюмованої вечірки;

– реконструкція проскурівського ілюзіону «Модерн», де ви ознайомитесь з  найпопулярнішими фільмами німого кінематографу початку минулого століття та культурними традиціями його тогочасної подачі;

– історичні перформанси, фанти та костюмовані арт-репрізи у стилі різних епох;

– знайомство з живим середньовічним героєм, який навчить вас грати в найбільш популярні азартно-інтелектуальні ігри часів Середньовіччя;

–  а на десерт – частування проскурівськими смаколиками за чаюванням зі справжнього самовару на дровах та кава по-проскурівськи!

Про свою участь в інтерактивному дійстві заявили ГО «Хранителі спадщини», хмельницькі реконструктори та волонтери музею історії міста Хмельницького.

Початок о 18 годині. Вхід вільний.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS