Хмельницький витратить 400 тисяч гривень на боротьбу з борщівником | Поділля News
Хмельницький витратить 400 тисяч гривень на боротьбу з борщівником

click На боротьбу з борщівником цьогоріч у бюджеті Хмельницького передбачено 400 тисяч гривень. Про це повідомив начальник міського управління житлово-комунального господарства Василь Новачок.

За його словами, небезпечну траву вже покосили на половині локацій, де вона росте. А саме – на вулиці Старокостянтинівське шосе, Волочиська, Північна, Болохівська, Сільськогосподарська. А також біля супермаркету «Таврія» та на Проскурівській – поблизу залізничної колії.

Там, де трава з’явилася лише нещодавно, її викопують працівники комунальних підприємств або керуючих компаній. Саме так борщівнику протидіють на прибудинкових територіях та у парках. Великі ж зарості скошують працівники приватного підприємства. Ще донедавна цим займалися представники ЖЕК №7, проте з часом перестали справлятися з великим обсягом роботи, каже Василь Новачок.

«Ми уклали угоду з підприємцем, у якого є бензокоса та спеціальний гумовий одяг, який убезпечує від потрапляння соку борщівника на шкіру».

Всього борщівник коситимуть 3-4 рази – до кінця літа. А все тому, що рослина має здатність квітнути кілька разів протягом року. І саме у цей період трава вважається найнебезпечнішою.

Нагадаємо, сік борщівника при потраплянні на шкіру та контакті з сонячними променями може викликати сильне подразнення й пухирі. Якщо контакту уникнути все ж не вдалося, треба негайно змити сік та звернутися за медичною допомогою.

see Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  go @ПоділляNEWS

Схоже

Хмельницький попрощався із депутатом міської ради Сергієм Королюком. У жовтні йому виповнилося б 58 років, йдеться у сюжеті МТРК “Місто”. Помер Сергій Королюк минулої суботи, він не зумів побороти рак. Попрощатися з ним прийшли рідні, друзі. однопартійці та небайдужі містяни. Колеги та друзі згадують Сергія Королюка як справжнього патріота та героя, який все все своє життя […]

У Хмельницькому молодіжному центрі обговорили доступність маломобільних груп населення до громадських місць. З якими проблемами найчастіше стикаються містяни з особливими потребами? Які хмельницькі споруди обладнані за сучасними вимогами? А де, навпаки, не все гаразд? За найскромнішими підрахунками, у Хмельницькому близько 15% містян, яких можна назвати маломобільними, вважає голова правління ГО «Світ без бар’єрів» Віктор Кучер. […]

Міський голова Олександр Симчишин та весь депутатський корпус висловлюють щирі співчуття родині та близьким з приводу смерті Сергія Петровича Королюка. Сьогодні відійшов у вічність справжній Український Герой. Сергій Петрович був депутатом Хмельницької міської ради та членом Всеукраїнського об’єднання “Свобода». 23 травня цього року нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Прощання із Сергієм Петровичем Королюком відбудеться […]