Каньйон у Кам'янці під загрозою затоплення: як вирішують проблему | Поділля News
Каньйон у Кам’янці під загрозою затоплення: як вирішують проблему

Аби врятувати каньйон від затоплення, міська влада Кам’янця-Подільського задіяла гідросистеми. Про це повідомляється на сайті міськради.

get link “Після сильної зливи 17-18 травня кількість води у Смотрицькому каньйоні збільшилася у 20 разів. Утім великої шкоди вона не завдала, оскільки ситуацію вдалося взяти під контроль”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомив заступник міського голови Сергій Бабій, найбільш вразливою територією виявилася акваторія водного басейну №3 – від готелю «Біля річки» до Зіньківців, де вода піднялася майже на метр. Наразі ж її рівень різко падає.

source «Паніки не відчували, бо щорічно проводимо навчання і до цього були готові, – каже Сергій Віталійович. – Вперше була задіяна система вирівнювання рівня води через гідроспоруди. Щоб штучно зменшити кількість води ми використали дві гідросистеми: шлюзи в самому Замковому мосту та Цибулівську ГЕС. До речі там задіяний великий шлюз, який ми останній раз відкривали ще 2006 року».

Наразі ситуація на особистому контролі у міського голови Михайла Сімашкевича, який відразу дав доручення стосовно роботи штабу, що об’єднав усі необхідні служби. Кожних дві години вони звітують про стан справ. Загалом жодного будинку в каньйоні не затопило. Підтоплені лише городи місцевих мешканців. Заяви чи скарги від людей до міської ради не надходили.

go here Читайте нас у  Телеграм follow site  та у нашій групі  Viber  follow @ПоділляNEWS

Схоже

У Хмельницькому молодіжному центрі обговорили доступність маломобільних груп населення до громадських місць. З якими проблемами найчастіше стикаються містяни з особливими потребами? Які хмельницькі споруди обладнані за сучасними вимогами? А де, навпаки, не все гаразд? За найскромнішими підрахунками, у Хмельницькому близько 15% містян, яких можна назвати маломобільними, вважає голова правління ГО «Світ без бар’єрів» Віктор Кучер. […]

Міський голова Олександр Симчишин та весь депутатський корпус висловлюють щирі співчуття родині та близьким з приводу смерті Сергія Петровича Королюка. Сьогодні відійшов у вічність справжній Український Герой. Сергій Петрович був депутатом Хмельницької міської ради та членом Всеукраїнського об’єднання “Свобода». 23 травня цього року нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Прощання із Сергієм Петровичем Королюком відбудеться […]

Відео, на якому видно затоплену чималу ділянку території у селі в Волочиському районі, поширив у соцмережах краєзнавець Андрій Майхер “Це вже не смішно бо сьогодні 6-й раз затопило в Тарноруді. Об’єктивно це мабуть не все природа, а скоріше за ті роки посухи просто захламляне русло річки було. Тепер треба розчищати і вглибляти для того щоб вода […]