Спецпроект «Польова кухня» приїде на Хмельниччину | Поділля News
Спецпроект «Польова кухня» приїде на Хмельниччину

До Славути 22 травня планує завітати відомий журналіст та телеведучий Костянтин Грубич із спецпроектом «Польова кухня». Про це повідомляє прес-служба Славутського МВК.

watch “Для тих, хто вперше чує про цей спецпроект, повідомляємо, що телеведучий разом зі своєю польовою кухнею подорожує Україною, щоб за смачною стравою поговорити та допомогти жителям вирішити їхню проблему”, – йдеться у повідомленні.  

Польова кухня розгорнеться на центральній площі міста орієнтовно о 17.00 годині.

get link Як розповідається на сайті 1+1, журналіст, осідлавши 1500-кілограмову  польову кухню, їде якнайдалі від столиці, аби за смачною стравою поговорити і допомогти.  А глядачі побачать не тільки рецепт фірмової страви регіону, а й рецепт вирішення проблем.

“В нас, в першу чергу, не кулінарний проект. Для мене це можливість поспілкуватися з людьми, почути їхні чаяння і спробувати дати рецепт вирішення цих негараздів. Мені здається, що якщо спочатку нагодувати людей, вийде більш відверта розмова. І хоча кожен розповідає про свою маленьку проблему, вона є  близькою для багатьох українців в інших куточках країни”, – коментує Костянтин Грубич.

Таким чином, у кожному виїзді “Польової кухні”  глядачі отримають 2 рецепти: найсмачнішої місцевої страви і вирішення реальної  людської проблеми. Кожен може написати і запросити Костянтина Грубича та команду “ТСН. Тижня” до свого міста. “Ми точно Вас вислухаємо, щиро налаштовані допомогти, та й ще й нагодуємо кулінарним шедевром на свіжому повітрі”, – обіцяє команда проекту.  

source url

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

Громадська організація “Успішна молодь Нетішина” на своїй сторінці у Фейсбук збирає бажаючих драйвово відпочити у свято: ДРУЗІ, 29 ЧЕРВНЯ ВПЕРШЕ У НЕТІШИНІ ПРОЙДЕ ФЕСТИВАЛЬ ЕЛЕКТРОННОЇ МУЗИКИ «ZАХІДНА ТОЧКА». Наша громадська організація виступає співорганізатором молодіжного заходу спільно з креативним ді-джеєм Дмитром Чайковським. Якщо вам є 18+, ви хочете драйвово відпочити – запрошуємо вас на крутий фест! […]

У другий день «Американського пікніка» на території парку «Молодіжний» хмельничани могли насолодитися виступами двох гуртів. Першим виступив місцевий колектив «The Wine Philosophy», який грає музику у стилі Джо Кокера. Також солісти Іван Підопригора та Борис Савчук виконали, зокрема, і такий світовий хіт, як «Californication». Серед глядачів було і чимало американців. Один з них – волонтер […]

Загальноміський пікнік в кращих американських традиціях родинного відпочинку та розвитку 20-21 червня пропонується відвідати хмельничанам. Взаємний обмін культурно-смаковими традиціями й звичками між США й Україною другу добу «кемпінгується» у Хмельницькому. Ідея ГО «Спелеологічний клуб «Атлантида»,  підтримана міською радою в рамках проекту Громадські ініціативи, втілює кращі активності й відпочинкові тренди американців на теренах парку «Молодіжний». Спортивні […]