Новини
Суспільство

Дунаєвчани можуть проголосувати за бюджет у терміналах самообслуговування

До 31 травня 2019 року жителі Дунаєвецької міської об`єднаної територіальної громади Хмельницької області можуть проголосувати за проекти до Громадського бюджету. Кожен містянин, який досягнув 16 років, може підтримати проекти, які стосуються найрізноманітніших сфер життя громади. Усього на розгляд жителів міста представлено 37 проектів. Загальний бюджет – 968 тисяч гривень.

Інновацією від ПриватБанку стала можливість для всіх дунаєвчан проголосувати за проекти громадського бюджету через термінали самообслуговування ПриватБанку.

Також клієнти банку можуть підтримати проект, не встаючи з-за комп`ютера. Для цього необхідно перейти за посиланням  dunaevtsi-otg-budget.e-dem.in.ua. Зайти в розділ “Підтримати проект” – обрати проект, за який бажаєте проголосувати, натиснути кнопку “Підтримати” та обрати метод реєстрації – BankID ПриватБанк.

Голосування відбудеться за допомогою банківського ID, що використовується при вході в Приват24. Це зручно, тому що не треба завантажувати фотокопії паспорта, – система сама підтягує всю інформацію про вас і підтверджує, що ви реальний мешканець ОТГ. Якщо ви підприємець, можна проголосувати за допомогою особистого електронного підпису.

Ідея розподілу громадського бюджету бере свій початок у 1989 році в Порту-Алегрі. Відтоді механізм відкритого голосування працює в понад 1 500 містах світу.

Громадський бюджет міста дає можливість кожному жителю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та голосування за них.

Наразі до сервісу підключено понад 70 міст та об’єднаних територіальних громад із різних куточків України.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS