Новини
Офіційно

У Нетішині призначили нового очільника поліції

Сьогодні, 24 травня, до міста завітав начальник Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Василь Віконський, щоб представити особовому складу Нетішинського відділення поліції нового керівника. Ним став підполковник поліції Леонід Михалко, який до цього часу обіймав посаду заступника начальника Полонського відділення поліції Шепетівського відділу поліції ГУНП України в Хмельницькій області, повідомляє прес-служба виконавчого комітету Нетішинської міської ради.

Під час представлення начальник ГУНП Хмельниччини Василь Віконський зазначив, що у Нетішинському відділенні поліції працює згуртований, професійний колектив, який активно та фахово веде боротьбу зі злочинністю у місті. Екс-керівник Володимира Загорського подякував керівництву ГУНП за підтримку та допомогу в організації роботи та побажав колегам подальших успіхів в роботі, досягати усіх поставлених цілей та висот.

Подяками та грамотами цього дня були нагородженні представники громадських організацій, які плідно співпрацюють з нетішинськими правоохоронцями.

 

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS