Військові з Хмельниччини перемогли у конкурсі охоронців аеродромів | Поділля News
Військові з Хмельниччини перемогли у конкурсі охоронців аеродромів

see url На базі Івано-Франківської бригади тактичної авіації завершився другий етап конкурсу на «Кращий підрозділ охорони аеродрому».

В конкурсі взяли участь військовослужбовці з Івано-Франківська, Луцька та Старокостянтинова.

Протягом трьох діб учасники змагань проходили перевірку на знання керівних документів, складали заліки з професійної підготовки, тактичної медицини, пройшли оцінювання з фізичної, інженерної та вогневої підготовки,  здійснили марш-кидок на 5 км.

За результатами конкурсу першість виборов підрозділ охорони бригади тактичної авіації імені Петра Франка на чолі з командиром роти капітаном Дмитром Ковальчуком. Другою стала команда з Луцька, третіми – господарі змагань івано-франківці.

– Військовослужбовці продемонстрували високий професійний рівень та прагнення удосконалювати свої навички. Боротьба була завзятою, і головне справедливою, перемогу здобули найкращі, – зазначив тимчасово виконуючого обов’язки першого заступника командира повітряного командування «Захід» полковник Іван Зінько.

Переможці відбору візьмуть участь у змаганнях на кращий підрозділ охорони Повітряних Сил Збройних Сил України, який відбудеться  з 11 по 13 червня в Чугуєві на Харківщині.

Сергій Жмурко, 

відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м. Хмельницький).

Читайте нас у  Телеграм source link  та у нашій групі  Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

У Хмельницькому молодіжному центрі обговорили доступність маломобільних груп населення до громадських місць. З якими проблемами найчастіше стикаються містяни з особливими потребами? Які хмельницькі споруди обладнані за сучасними вимогами? А де, навпаки, не все гаразд? За найскромнішими підрахунками, у Хмельницькому близько 15% містян, яких можна назвати маломобільними, вважає голова правління ГО «Світ без бар’єрів» Віктор Кучер. […]

Міський голова Олександр Симчишин та весь депутатський корпус висловлюють щирі співчуття родині та близьким з приводу смерті Сергія Петровича Королюка. Сьогодні відійшов у вічність справжній Український Герой. Сергій Петрович був депутатом Хмельницької міської ради та членом Всеукраїнського об’єднання “Свобода». 23 травня цього року нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Прощання із Сергієм Петровичем Королюком відбудеться […]

Відео, на якому видно затоплену чималу ділянку території у селі в Волочиському районі, поширив у соцмережах краєзнавець Андрій Майхер “Це вже не смішно бо сьогодні 6-й раз затопило в Тарноруді. Об’єктивно це мабуть не все природа, а скоріше за ті роки посухи просто захламляне русло річки було. Тепер треба розчищати і вглибляти для того щоб вода […]