Депутат з Хмельниччини залишив своє дітище | Поділля News
Депутат з Хмельниччини залишив своє дітище

see url Віктор Бондар, депутат Верховної Ради України, заявив про свій вихід з партії Відродження. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук:

go to link “Моєю метою останні роки було оновити Відродження, спираючись на нових для політики, але потужних і досвідчених людей. Я намагався зібрати нових дієвих молодих людей і авторитетних депутатів мажоритарників з усієї України. Президентська виборча компанія показала, що проблеми відродження економіки, промисловості, транспорту, енергетики зараз не знайшли підтримки. 

Люди абсолютно справедливо в першу чергу бажають зміни старої політичної еліти. 

enter site В парламенті у складі нашої групи були депутати, яких обирали від Ужгорода, Хмельницького, Харкова, Полтави, Черкас, Житомира, Миколаєва, Одеси, Донецька. 

Завжди виступав і намагався проводити політику, яка буде спрямована на об`єднання країни і відродження економіки всіх регіонів. 

Сьогодні ми побачили бажання окремих депутатів і членів партії об’єднатись з Опозиційнім блоком. 

Абсолютна більшість депутатів підтримують мою думку і не ввійшли до складу цього об`єднання. По суті, відбулось об’єднання політиків і капіталу півдня і сходу країни. Це не мій шлях! 

Я хочу об’єднувати і будувати країну з новими і молодими обличчями. 

Всім дякую за співпрацю. Ми зробили багато корисного для людей, але в цьому передвиборчому проекті я не бачу об`єднання України, я лише бачу регіональний проект південно-східної частини України. Це більше схоже на відродження Партіі регіонов і це точно не мій вибір!

Президентські вибори надали мені можливість відкрити багато нових облич і прихильників по всій країні. Вибори також показали внутрішньопартійне небажання пропускати мене і мою команду в самостійне політичне майбутнє.

Прийняв рішення про вихід із партії Відродження і складання повноважень Голови партії. 

Відповідні документи зареєстровані у Міністерстві юстиції”.

Якими будуть наступні кроки нардепа та яким буде його політичне майбутнє, наразі залишається невідомим.

Читайте нас у  Телеграм  та у нашій групі  see Viber  @ПоділляNEWS

Схоже

ОПОРА зафіксувала на Хмельниччині зовнішню агітацію, розміщену з порушеннями, і факти псування білбордів партії та потенційного кандидата. Про це повідомляється на сайті організації. У містах Славуті та Шепетівці, що належать до виборчого округу №190, 21 червня ОПОРА виявила три білборди Радикальної партії Олега Ляшка без вихідних даних, визначених у виборчому законодавстві. Білборди розміщені в Славуті […]

15 червня на YouTube-каналі місцевого «33 каналу» розмістили сюжет «П’яний кураж конкретних справ! Шинькович і Лозовий «спилися». Насамперед йдеться про спільний виступ Андрія Шиньковича та Вадима Лозового на святкуванні Дня медика у Нетішині. Вранці 16 червня сюжет поширили і на сторінці каналу в соцмережі Facebook. У вказаному сюжеті журналістка дає досить різку оцінку діям нардепа […]

Наталю Баласинович, яка стала фігуранткою відеоскандалу із перепалкою з поліцейськими, виключили зі списку кандидатів у депутати від “Європейської солідарності”. Про це стало відомо сьогодні – партія подала свої списки в ЦВК, і прізвища чиновниці в них немає. У сотні “ЄС”, чиї документи сьогодні прийняв Центрвиборчком, третина досвідчених політиків, і 70 відсотків новачків, здебільшого це ветерани, […]