Новини
Суспільство

Ветеран АТО з Хмельниччини став переможцем конкурсу соціальних стартапів

8 червня у Києві відбувся Форум соціального підприємництва: ветеранський бізнес. В рамках форуму відбувся фінальний конкурс проектів соціального підприємництва ветеранів АТО та членів їх сімей. 10 фіналістів регіонального відбору представили власні соціальні стартапи. Чотири найкращі проекти виграли фінансування по 52 000 грн для старту бізнесу.

Конкурс бізнес-проектів соціальних підприємств став черговим етапом програми розвитку соціального підприємництва серед бійців АТО та членів їх сімей, що реалізується Українською Соціальною Академією за фінансової підтримки Фонду Захисників України (Канада), CNEWA Canada та Карітас-Спес Україна.

Програма підтримки підприємців триватиме і після нагородження переможців до вересня 2019. Команда Української Соціальної Академії разом з менторами та викладачами програми надаватиме безкоштовні консультації з питань бухгалтерського обліку, юридичних послуг, просування на ринку, тощо.
Найкращі проекти обирали члени журі, які оцінювали проекти конкурсантів та надали поради щодо розвитку та втілення їх бізнесу:

  • Леонід Остальцев – український військовий і підприємець, засновник піцерії «Pizza Veterano», молодший сержант Збройних сил України, позивний «Одуванчік», учасник російсько-української війни;
  • Лариса Микитьон – засновниця платформи для ветеранського бізнесу Veterano Service;
  • Сергій Сапатов – розробник, ідеолог та СЕО проекту Finstream;
  • Богдан Купич – віце-президент з розвитку бізнесу компанії «KM Core».

Після підведення підсумків члени журі оголосили чотирьох переможців фінального конкурсу програми розвитку соціального підприємництва для бійців АТО та членів їх сімей. Двоє переможців будуть реалізовувати соціальний бізнес в Сумах.

Ще один переможець, кам’янчанин Володимир Муляр представив бізнес-план Antykor. Його підприємство буде займатися очищенням та фарбуванням покрівель дахів, відновленням естетичного вигляду дахової покрівлі будинків зі значною економією коштів і часу, в порівнянні з його заміною. Підприємство пропонує послуги фарбування за новітньою технологією та планує надавати робочі місця випускникам інтернатних закладів, що дозволить їм бути фінансово самостійними та допоможе адаптуватися в соціумі.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS