На Хмельниччині СБУ викрила екс-суддю на службовому підробленні | Поділля News
Новини
Кримінал

На Хмельниччині СБУ викрила екс-суддю на службовому підробленні

Співробітники СБУ викрили колишнього голову одного з міськрайонних судів Хмельницької області на розтраті майна та службовому підробленні.

Правоохоронці  встановили, що у 2017 році голова суду вносив завідомо неправдиві відомості у табеля обліку використання робочого часу для нарахування та виплати йому заробітної плати. У документі відображалась інформація про нібито присутність судді на робочому місці, але фактично він був відсутній.

Встановлено, що суддя у серпні 2017 року був прийнятий на роботу в одну з військових частин і відряджений для виконання завдань в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Там він мав перебувати до жовтня 2017 року. Проте, відповідно до Єдиного державного реєстру судових рішень, суддя у період вказаного «відрядження» виносив рішення та ухвали, перебуваючи у Хмельницькій області.

За матеріалами Служби безпеки України Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Вирішується питання щодо оголошення експосадовцю про підозру в скоєнні злочину.

 Прес-група УСБУ у Хмельницькій області

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS