Через ремонт водогону в Хмельницькому обмежать рух транспорту | Поділля News
Новини
Увага!

Через ремонт водогону в Хмельницькому обмежать рух транспорту

Через заміну аварійної ділянки водогону на перехресті вулиць. С.Бандери та М. Мазура у Хмельницькому з 2 до 20 липня змінять рух транспорту. Про це повідомляють у прес-службі міськради.

“У зв’язку з виконанням МКП “Хмельницькводоканал” робіт із заміни аварійної ділянки водогону, діаметром 400 мм, на перехресті вул. С.Бандери та вул. М. Мазура з 2 до 20 липня цього року будуть виконуватися будівельно-монтажні роботи”, – йдеться у повідомленні.

Оскільки роботи виконуватимуться на проїзній частині дороги, з 2 до 20 липня буде обмежено рух приватного та громадського транспорту поблизу перехрестя вул. С. Бандери та вул. М. Мазура та перекрито виїзд автотранспорту з вул. М. Мазура на вул. С. Бандери.

Тролейбусні маршрути №№ 8 а, 11, 11 а, 12 та 18 здійснюватимуть рух в напрямку мікрорайону Озерна через вул. Зарічанську, Старокостянтинівське шосе, проспект Миру та аналогічно курсуватимуть у зворотному напрямку.

Тролейбуси маршруту №1 здійснюватимуть розворот через зупинку “Автостанція №1”, рух на маршруті №1а скасовується. Автобусні маршрути курсуватимуть у звичайному режимі руху.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS