Радари TruCAM на Хмельниччині: поліцейські розповіли про “улов” | Поділля News
Новини
Суспільство

Радари TruCAM на Хмельниччині: поліцейські розповіли про “улов”

У патрульній поліції Хмельниччини розповіли про результати використання приладу TruCAM на дорогах області. Про це йдеться на сторінці патрульних у Фейсбуці.

Як зазначається, за період використання лазерного приладу TruCAM патрульні оформили понад 5800 адміністративних матеріалів за порушення швидкісного режиму.

Нагадаємо, 11 лютого, на автодорозі М-12 “Стрий – Знам’янка”, на ділянці між 242-м та 300-м км поліцейські управління патрульної поліції у Хмельницькій області розпочали фіксувати швидкість автотранспорту за допомогою лазерного приладу TruCAM, 23 березня — на автодорозі М-12 “Стрий – Знам’янка”, на ділянці між 300-м та 332-м км., 13 травня — на автодорозі Н03 «Житомир – Чернівці» між 188-м та 300-м км.

Поліцейські нагадують, що згідно з частиною 1 статті 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 20 км/год — тягне за собою штраф у розмірі 255 гривень. Згідно з частиною 3 статті 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 50 км/год — тягне за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS