Хмельницька бібліотечна система отримала понад 2000 нових книг | Поділля News
Хмельницька бібліотечна система отримала понад 2000 нових книг

Книжковий фонд центральної бібліотечної системи Хмельницького поповнився новими примірниками. 2200 книг закупили за кошти міського бюджету – 300 тисяч гривень. Половина книг вже надійшла. Все це – дитяча й підліткова література. Інша частина – література для дорослих – буде у Хмельницькому вже до кінця тижня.

Книги придбали, враховуючи побажання читачів, книжкову моду, а також твори авторів-лауреатів й номінантів літературних премій, розповідає Лілія Зозуля, завідувачка відділу Хмельницької центральної бібліотеки. 

«Це найбільша партія, яку ми отримуємо протягом року. Середня вартість книги – 150-200 гривень. Є серед книг і дороговартісні, які читачі зазвичай не можуть собі дозволити придбати. Це, наприклад,  пізнавальна книга «Мандруємо Україною», з якою можна вивчати на карті міста, села. А також «Фантастичні звірі і де їх шукати» Джоан Ролінґ. Діти дуже часто про неї запитували», – розповідає Лілія Зозуля.

Вся література українською мовою.  Приблизно 70% книг – це твори українських авторів. Наразі книги опрацьовуються, після чого їх розподілять 15 філіями Центральної бібліотечної системи міста. Книгарні мають різні джерела комплектування.

«1500 примірників нам подарували автори і читачі. 160 книг надійшло за державною програмою, – пояснює Лілія Зозуля. – Також ми плідно співпрацюємо з видавництвами, Інститутом національної пам’яті.  І нам надсилають книги безкоштовно».

Загалом книжковий фонд ЦБС налічує 362 тисячі примірників.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Чудовий настрій, масу позитивних емоцій та незабутні враження подарувала жителям Красилова та гостям міста неперевершена зірка української естради Ірина Федишин. Її концерти на підтримку партії «Українська стратегія Гройсмана» відбулися у Волочиську, Славуті, Старокостянтинові, Шепетівці, а четвергового вечора 18 липня Ірина співатиме у Кам’янці-Подільському. Співачка ділилася зі своїми шанувальниками найкращими піснями. Їх у репертуарі – чимало, […]

Галерея Масло вперше відкриває у Хмельницькому персональну виставку «Великий Інший» київського художника Юрія Сивирина. В експозиції представлена масштабна скульптура і три живописні серії автора ─ «Китобої», «Ціна усього» та «Пілат», що створені протягом 2017─2018 років. Виставка «Великий Інший» про появу нового тоталітарного мутанта – продукту пригнобленого несвідомого, що його випльовує в реальний світ віртуальна реальність. […]

У Кам’янці-Подільському археологи знайшли залишки трипільської культури IV тисячоліття до н.е. Про це повідомляється на сторінці  K-P Architectural-Archaeological Expedition у Фейсбуці. “Під час археологічного нагляду за протиаварійними роботами на мурі Північного дворику Кам’янецького замку було відкрито унікальні історичні нашарування. Розріз висотою 7 та шириною понад 10 м дав можливість простежити етапи освоєння даної території та […]