На дорогах Хмельницького з’являються “зебри”: де саме наносять розмітку | Поділля News
Новини
Інфраструктура

На дорогах Хмельницького з’являються “зебри”: де саме наносять розмітку

У Хмельницькому тривають роботи з нанесення дорожньої розмітки. Про це повідомили у міськраді.

“Для убезпечення учасників дорожнього руху на дорогах міста Хмельницького наносять дорожню розмітку”, – йдеться у повідомленні.

Комунальники завершили роботи з поновлення дорожньої розмітки на вулиці Героїв Майдану. Впродовж тижня розмітку наносили і на інших вулицях міста.

«Працівники нашого підприємства завершили роботи з нанесення розмітки на вулиці Соборній, Кам’янецькій, на ділянці від вулиці Гагаріна до Подільської, на вулиці П. Мирного. Розмітку нанесено звичайною фарбою, – зазначив начальник спеціалізованої монтажно-експлуатаційної дільниці комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Володимир Шваєнко. – За тиждень плануємо розпочати роботи на вулиці Свободи, на відрізку від вул. Зарічанської до проспекту Миру. Тут дорожню розмітку буде нанесено холодним пластиком».

Термін експлуатації розмітки, нанесеної холодним пластиком, три роки. Її також буде нанесено на дорогах, на яких виконуватиметься поточний ремонт суцільним методом, а саме: на частинах вулиць С. Бандери, Шевченка, Подільській, проспекті Миру, Старокостянтинівському шосе.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS