Чотири кандидати в нардепи по 189 округу зняли свої кандидатури на підтримку Лозового | Поділля News
Чотири кандидати в нардепи по 189 округу зняли свої кандидатури на підтримку Лозового

Чотири кандидати в народні депутати  по 189 округу заявили про зняття своїх кандидатур під час виборчих перегонів на підтримку Вадима Лозового.

Таке рішення озвучили Артарі-Колумб Борис Юрійович, Роженко Сергій Анатолійович, Солодкий Олександр Станіславович та Урсакій Сергій Валерійович. 

Під час масових заходів у Білогір’ї Сергій Урсакій наголосив: «Україні потрібні нові політики, які своїм конкретними справами доводять, що у них на першому місці інтереси людей. Впевнений, що зараз немає сенсу розпорошувати зусилля, необхідно підтримати лідера на окрузі та допомогти йому втілити в життя законодавчі ініціативи та конкретні справи». 

Борис Артарі-Колумб пояснив своє рішення тим, що підтримує риторику Вадима Лозового про необхідність об’єднання різних політичних сил задля допомоги новообраній команді Президента в реалізації нового політичного курсу. 

«Вадим Лозовий добре відомий на Хмельниччині як депутат обласної ради, очільник області. Він досвідчена та ефективна людина. Разом з тим він вперше  балотується до Верховної Ради, і є представником нової формації політиків, які сьогодні так потрібні державі», – заявив він.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Парламентські вибори в Україні відбуваються за змішаною виборчою системою. Половина нового парламенту буде обрана за списками партій, а інша половина – в одномандатних виборчих округах. Варто зазначити, що у зв’язку з тим, що частина виборчих округів перебуває на непідконтрольній Україні території, то одномандатних виборчих округів у нас зараз 199. Таким чином, максимальний склад Верховної Ради […]

Дорогі хмельничани! Ми знову стоїмо перед доленосним вибором – кого обрати на наступні 5 років представляти інтереси людей у парламенті. Від нашого вибору залежить доля України, а отже – кожного із нас. Тож звертаюся до вас, шановні виборці: 1. У неділю 21 липня прийдіть на свої дільниці і проголосуйте. Виконайте свій громадянський обов’язок перед країною. […]

Партія “Європейська Солідарність” – це симбіоз досвіду у поєднанні з молодою кров’ю, що дозволить досягти успіху на шляху до збереження державності і дотримання європейського курсу. У цьому переконаний народний депутат України, голос України в ПАРЄ, дипломат, журналіст, автор проекту «Закрита зона» Володимир Ар’єв. “Молодість – це добре, це як атомна енергія, але досвід – це […]