Кандидат Вячеслав Неволько відвідав Хмельницьку дитячу лікарню | Поділля News
Кандидат Вячеслав Неволько відвідав Хмельницьку дитячу лікарню

Єдиний демократичний кандидат по 187 округу Вячеслав Неволько без попередження проінспектував медичний заклад, в якому вже протягом 70 років лікують дітей як з міста Хмельницького, так і області.  Саме цей заклад перший отримав всеукраїнське звання “Лікарня, дружня до дитини”. 

Вислухавши проблеми, кандидат обіцяв вирішити їх. Також запросив медперсонал на публічні дебати, які відбудуться 14 липня о 12 годині на стадіоні “Поділля”, щоби почути різні позиції.

Вячеслав Неволько – нове обличчя не тільки для працівників цього медзакладу, а й хмельничан загалом. Він відкритий до спілкування, тому приділяє увагу всім галузям. Спілкується з людьми, розпитує про проблеми, та розповідає, як працюватиме на благо хмельничан на загальнодержавному рівні – у стінах Парламенту.

У палаті педіатричного відділення для недоношених дітей Вячеслава Неволька зустрічають маленькі знайди. Ці недоношені дітки залишились без батьківської любові. Один з них – Валентинчик. Так його назвали працівники соціальної служби. Цей малий потрапив до відділення з Красилівської ЦРЛ. Там у “вікні життя” його залишила мама. Цими днями матір’ю для нього став увесь персонал відділення. Медики кажуть, ліки в них є, але потрібні ще засоби догляду, одяг, специфічне харчування.

Вячеслав Неволько про проблеми працівників медзакладів знає не лише зі спілкування: його дружина теж медик. Саме тому питання медичної галузі постійно обговорюється у сім’ї. Знає кандидат у народні депутати і про низькі заробітні плати, і готовий виправити ситуацію відповідними законопроектами. Наполягатиме, щоби медпрацівники і вчителі отримали категорію “державні службовці”, бо ж вижити за 3,5 тис. грн зарплатні і гарувати на 2-4 роботах – неприпустимо. Медики і лікують, і психологічно реанімують. А між тим створюють комфортні умови перебування пацієнтам. Бо ж кожен із нас знає реальну частину життя у лікарні. 

Такою є медична галузь у всіх регіонах країни, на жаль. Тож змінювати підхід треба системно, докорінно і лише на законодавчому рівні. І саме представник народу України в Парламенті може це зробити.

“Я гарантую, що завівши інвестора, він підпише юридично угоду, де передбачено додаткові вклади в галузі. Це європейська практика. Якщо треба на медицину чи інфраструктуру – це буде зроблено. Я готовий це лобіювати на загальнодержавному рівні, паралельно із законотворчою роботою. Тому що це системна робота. Не може бути щось для однієї території, а для іншої – ні. Все має бути системно”, – переконаний кандидат у народні депутати Вячеслав Неволько.


PR

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Парламентські вибори в Україні відбуваються за змішаною виборчою системою. Половина нового парламенту буде обрана за списками партій, а інша половина – в одномандатних виборчих округах. Варто зазначити, що у зв’язку з тим, що частина виборчих округів перебуває на непідконтрольній Україні території, то одномандатних виборчих округів у нас зараз 199. Таким чином, максимальний склад Верховної Ради […]

Дорогі хмельничани! Ми знову стоїмо перед доленосним вибором – кого обрати на наступні 5 років представляти інтереси людей у парламенті. Від нашого вибору залежить доля України, а отже – кожного із нас. Тож звертаюся до вас, шановні виборці: 1. У неділю 21 липня прийдіть на свої дільниці і проголосуйте. Виконайте свій громадянський обов’язок перед країною. […]

Партія “Європейська Солідарність” – це симбіоз досвіду у поєднанні з молодою кров’ю, що дозволить досягти успіху на шляху до збереження державності і дотримання європейського курсу. У цьому переконаний народний депутат України, голос України в ПАРЄ, дипломат, журналіст, автор проекту «Закрита зона» Володимир Ар’єв. “Молодість – це добре, це як атомна енергія, але досвід – це […]