На Ізяславщині відкрили оновлене відділення районної лікарні | Поділля News
На Ізяславщині відкрили оновлене відділення районної лікарні

На Хмельниччині 10 липня відкрили оновлене приміщення неврологічного відділення Ізяславської центральної районної лікарні. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

«За останній час Ізяславська центральна районна лікарня є прикладом розумного кооперування та освоєння коштів для покращення умов роботи медичного персоналу та перебування пацієнтів. Сьогоднішнє відкриття оновленого приміщення неврологічного відділення є ще одним яскравим підтвердженням цього», – відзначила заступниця голови Хмельницької обласної державної адміністрації Світлана Павлишина.

Як вона додала, в Ізяславській ЦРЛ є сучасне медичне оснащення та створено належні умови для перебування та лікування пацієнтів.

Головний лікар Ізяславської центральної районної лікарні Олександр Агапій зазначив, що наприкінці минулого року  було вирішено перемістити неврологічне відділення із другого на перший поверх терапевтичного корпусу ЦРЛ. 

«За два місяці силами ТОВ «Будспецмонтаж» (м. Ізяслав)  було виконано роботи із переобладнання приміщень першого поверху під потреби неврологічного відділення загальною площею 302,6 квадратних метри. Облаштовано 8 палат для 1-3 пацієнтів, 1 палату із покращеними умовами перебування, маніпуляційну, їдальню, санвузли, душові, інші приміщення», – наголосив Олександр Агапій.

Відкриття відремонтованого й оснащеного неврологічного відділення районної лікарні дозволить значно покращити умови лікування  жителів краю.

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS

Схоже

Останніми роками у Хмельницькому витратили 44 мільйони гривень на придбання сучасного медичного обладнання. Про це повідомив у Фейсбуці міський голова Олександр Симчишин. “За кожним придбанням – врятовані життя і відновлене здоров’я хмельничан. Без перебільшення”, – написав мер. Як він зазначив, днями розпочали працювати відразу два великих для міста придбання. Йдеться про артроскопічну стійку для операцій на […]

З початку купального сезону забезпечується постійний моніторинг міського пляжу на всі види досліджень. Управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста повідомляє, що за інформацієюХмельницького обласного лабораторного центру МОЗ України, який здійснює відбір проб води з Південного Бугу один раз на два тижні, стан водойми (створ в районі міського пляжу) відповідає санітарним вимогам та […]

Чоловік та двоє дітей, які стали жертвами борщівника Сосновського,  звернулися до опікового відділення обласної лікарні. Борщівник – отруйна рослина, яка спричиняє опіки, подекуди – смертельні. Дістати їх можна, просто пройшовши повз небезпечні плантації. «Опік може бути від соку рослини при зриванні листя і квіток, може бути від пилку. Не обов’язково зривати рослину, можна просто пройти […]