На Хмельниччині молодик напав на літню жінку заради 30 гривень | Поділля News
Новини
Кримінал

На Хмельниччині молодик напав на літню жінку заради 30 гривень

Працівники Шепетівської місцевої прокуратури в суді доведели вину особи у вчиненні розбійного нападу на 80-річну бабусю.

За результатами досудового розслідування встановлено, що в червні минулого року  25-річний житель Рівненської області, раніше неодноразово судимий за вчинення корисливих злочинів, на шлях виправлення не став та скоїв новий тяжкий злочин.

Зокрема, з метою протиправного заволодіння майном жительки одного із сіл Ізяславського району злочинець проник до її домоволодіння.

У подальшому, переконавшись, що на подвір’ї немає сторонніх осіб, чоловік увійшов до приміщення будинку, де привів потерпілу у безпорадний стан, застосувавши сльозогінний балончик.

В той час, коли потерпіла впала на підлогу, отримавши тілесні ушкодження, зловмисник розпочав обшукувати будинок. Почергово перевертаючи речі, у одній з кімнат чоловік віднайшов заховані під скатертиною на столі 30 гривень. Заволодівши знахідкою, він залишив будинок та зник у невідомому напрямку.

Як повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Вадим Вітрук, стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 187 (розбій – напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, та поєднаний з проникненням у житло) КК України.

Вироком Ізяславського районного суду Хмельницької області засудженому призначено покарання у виді 8 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна, крім житла. Засуджений продовжує утримуватися під вартою.

Примітка. Вирок суду законної сили не набрав.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS