Вулиці Хмельницького планують розширити | Поділля News
Новини
Інфраструктура

Вулиці Хмельницького планують розширити

У найближчі п’ять років інфраструктура Хмельницького може зазнати суттєвих змін. За цей час заплановано розширити кілька вулиць, створити нові дорожні розв’язки й збільшити кількість громадського транспорту, повідомляє “Є”.

Такі зміни передбачені у «Програмі розвитку та вдосконалення міського пасажирського транспорту міста Хмельницького на 2019-2023 роки». За винесення його проекту на сесію міської ради вчора, 11 липня, проголосували члени виконавчого комітету.

За словами виконувача обов’язків начальника міського управління транспорту та зв’язку Сергія Шепурева, у цій програмі передбачено впродовж п’яти років закупити 60 одиниць електротранспорту та 55 автобусів. Щоб забезпечити якісну роботу громадського транспорту також заплановано розширити проїжджі частини деяких вулиць і збудувати нові заїзні кишені.

Зокрема, під розширення можуть потрапити два відрізки вулиці Кам’янецької: від вулиці Староміської до Подільської та від зупинки «Торгівельний центр» до вулиці Герцена. Також подібні роботи можуть проводитися майже в усіх мікрорайонах міста.

Розвантажити центральну частину Хмельницького від автомобілів покликана й нова транспортна розв’язка. Її планують створити, з’єднавши Старокостянтинівське шосе з вулицею Толстого.

«Частково альтернативою дорогого розширення Кам’янецької є будівництво розв’язки через залізницю поблизу міської лікарні. Вона фактично з’єднає центральну часину Хмельницького з мікрорайонами Ракове й Дубове. Навіть їхати з Лезневе на Львівське шосе буде зручніше через вулицю Толстого. Відповідно ми зменшимо кількість автотранспорту на Кам’янецькій», — зазначив міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, вже розроблений проект цієї транспортерної розв’язки. Її планують робити естакадою на вісім метрів.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS