У Чемерівцях засудили 18-річного хлопця за торгівлю канабісом | Поділля News
Новини
Події

У Чемерівцях засудили 18-річного хлопця за торгівлю канабісом

У Чемерівцях суд визнав 18-річного хлопця винним у незаконному придбанні, виготовленні, зберіганні канабісу. Про це повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

“Покарання призначили із застосуванням статті 69 КК «Призначення більш м’якого покарання, ніж передбачено законом»: 2 роки позбавлення волі із конфіскацією всього належного майна, крім житла”, – йдеться у повідомленні.

Згідно із вироком, хлопець знайшов дикорослу коноплю і виготовив із неї канабіс. Далі продавав наркотик. У суді хлопець свою вину визнав і щиро розкаявся. 

“Ці обставини, а також активне сприяння розкриттю злочину та молодий вік обвинуваченого врахували як пом’якшуючі. За місцем проживання та навчання він характеризується позитивно, на обліках у лікарів нарколога та психіатра не перебуває. Саме це дало підстави суду призначити більш м’яке покарання, ніж передбачає санкція частини 2 статті 307 КК – а це від 6 до 10 років з конфіскацією майна”, – додають у суді.

Вирок законної сили не набрав і може бути оскаржений до апеляційного суду. До вступу вироку в законну силу обвинуваченому обрали запобіжний захід у виді особистого зобов’язання.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS