Новини
Суспільство

Хто представлятиме Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення у Хмельницькій області

На Хмельниччині перепризначили представницю Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення – Олену Гавінську.

Як йдеться на офіційному сайті, 1 серпня на засіданні регуляторного органу призначено представників Національної ради у трьох областях України – Житомирській, Сумській і Хмельницькій.

На конкурс на посади представників Національної ради у цих регіонах подалися по 1 кандидатурі. «Усі вони показали високі результати на трьох конкурсних етапах», – повідомив голова конкурсної комісії Національної ради Сергій Савельєв.

Члени Національної ради проголосували за такі призначення:

Житомирська область – Іван Натикач,

Сумська область – Лариса Якубенко,

Хмельницька область – Олена Гавінська.

Це другий термін, коли зазначені особи призначені на посади представників Національної ради. Члени регуляторного органу дали позитивну оцінку їхньої роботи на посаді у попередній період. Зокрема, Сергій Костинський сказав про те, що «робота усіх трьох конкурсантів є надзвичайно якісною».

Відповідно до пункту 2 статті 11 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» представник Національної ради в області призначається на посаду на конкурсній основі строком на чотири роки.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS