Новини
Кримінал

Двох хмельничан судитимуть за торгівлю наркотиками і психотропами

Двох хмельничан судитимуть за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів та психотропних речовин. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Як зазначили в прокуратурі, у травні цього року правоохоронці викрили чоловіка, який систематично збував в обласному центрі амфетамін. Після чергового збуту психотропної речовини його було затримано. У нього виявлено та вилучено ще 21 згорток із обмеженою в обігу речовиною, які він зберігав у своєму гаманці з метою подальшого збуту.

Окрім того, в його автомобілі та квартирі виявлено згортки з наркотичним засобом канабісом та патрони, які він придбав та зберігав без передбаченого законом дозволу.

Інший мешканець обласного центру у липні цього року, за допомогою мережі Інтернет, придбав наркотичний засіб канабіс та психотропну речовину амфетамін, які розфасував та планував збувати.

Як повідомив виконувач обов’язків керівника місцевої прокуратури Павло Маслюк, за результатами розслідування зібрано достатню кількість доказів вчинення вказаними особами кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин), та одним із них – кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 КК України (незаконне придбання та  зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу).

Обвинувальні акти у вказаних кримінальних провадженнях направлено для розгляду до Хмельницького міськрайонного суду.

Санкція ч. 2 ст. 307 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

 

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS