На Хмельниччині підрядники “підлатали” дороги, бо втрутилась прокуратура | Поділля News
Новини
Суспільство

На Хмельниччині підрядники “підлатали” дороги, бо втрутилась прокуратура

За втручання прокуратури Хмельниччини підрядники, які здійснювали ремонт доріг за бюджетні кошти, усунули дефекти дорожнього покриття. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Як зазначили у прокуратурі, попри значне бюджетне фінансування, стан окремих автомобільних доріг є незадовільним.

“Несвоєчасне усунення ямковості та пошкоджень дорожнього покриття, а подеколи і використання матеріалів неналежної якості, порушення технології при виконанні робіт з ремонту, стає причиною виникнення дефектів дорожнього покриття вже після першого зимового періоду”, – йдеться у повідомленні.

Хоч згідно з договорами, передбачено гарантійне обслуговування, замовники належний контроль за станом доріг не здійснювали і не вимагали усунення руйнувань та дефектів від підрядників. У зв’язку із цим, прокуратура звернулась з листами до Державного агентства автомобільних доріг України та Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області.

За результатами розгляду вказаних листів підрядники усунули ямковість та дефекти дорожнього покриття на ділянках доріг загального користування   Н-03 Житомир-Чернівці, Т-23-17 Кам’янець-Подільський-Стара Ушиця, 0231705 Житомир-Чернівці-Меджибіж та М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS