У Хмельницькому для фотографів проведуть Портфоліо-Рев'ю | Поділля News
Новини
Суспільство

У Хмельницькому для фотографів проведуть Портфоліо-Рев’ю

Вперше у Хмельницькому влаштовують Портфоліо-Рев’ю. Захід присвячений 180-річчю фотографії та Міжнародному Дню фотографії, повідомляється на сайті міської ради.

Організаторами виступають Хмельницька обласна організація НСФХУ спільно з Хмельницьким музеєм-студією фотомистецтва. Портфоліо-Рев’ю відбудеться 20 серпня 2019 року у приміщенні Хмельницького музею-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56).

Портфоліо-Рев’ю — загальноприйнятий у світовій практиці дієвий спосіб розвитку творчого потенціалу і сприяння становленню професійної кар’єри фотографів, дизайнерів, художників та представників інших творчих візуальних професій. Портфоліо-Рев’ю дає можливість одночасно в одному місці зустрітися з компетентними людьми у сфері візуальних мистецтв та показати їм свої роботи.

Метою хмельницького Портфоліо-рев’ю для фотографів – пошук перспективних авторів, надання їм допомоги в творчому розвитку, заохочення до участі у фотопленерах, конкурсах та фестивалях, пошук кандидатів у члени НСФХУ.

Участь у ПР – це можливість почути думки фахівців про власні роботи, отримати конструктивну доброзичливу критику, поради та допомогу у реалізації творчих задумів та розширити коло корисних знайомств, знайти нових друзів-однодумців.

Для участі в ПР необхідно підготувати підбірку (портфоліо) з 20–30 своїх робіт. Вони можуть бути як у надрукованому вигляді (ліпший варіант) розміром не менше ніж 20х30 см, так і у електронному (для цього необхідно принести з собою ноут/нетбук чи планшет).

Кількість учасників обмежена, тому перевагу у жеребкуванні мають учасники з попередньою реєстрацією.

Тривалість розмови з кожним експертом — 10–15 хвилин в залежності від кількості учасників.

Участь у ПР безкоштовна, але добровільні внески вітаються.

Попередня реєстрація у довільній формі до 19 серпня на електронну адресу: photomuzeum@gmail.com

Куратор ПР Анатолій Іванов, тел.:+38 097 291 94 09.

Склад експертів-рев’юерів:

  1. Ната Звіададзе (Тбілісі, Грузія) — дизайнер одягу, член художньої ради Асоціації фотографів Грузії, фотохудожник НСФХУ, EFIAP;
  2. Олександр Юдін (Вінниця, Украіна) — фотохудожник НСФХУ, AFIAP, куратор щорічного фотопленеру «ПОДІЛЛЯ» та післяпленерних виставок;
  3. Анатолій Іванов (Хмельницький, Україна) — фотохудожник НСФХУ, викладач фотосправи, куратор освітньо-мистецьких проектів, голова Хмельницької обласної організації НСФХУ.

Регламент Портфоліо-Рев’ю:

  • реєстрація учасників, жеребкування — 13:00–14:00
  • початок рев’ю-сесій — 14:00
  • перерва — 17:00–18:00
  • продовження рев’ю-сесій — 18:00–19:00
  • закриття ПР — 19:00–19:30

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS