Новини
Новини ОТГ

Тергромада на Хмельниччині отримала спецавтомобіль

Красилівська об’єднана територіальна громада отримала спеціально обладнаний автомобіль для перевезення людей з особливими потребами.

У рамках державної програми стимулювання територіальних громад до створення служб перевезень людей з інвалідністю (соціальне таксі), громада отримала автомобіль для перевезення людей на візках, придбаний за кошти державного бюджету.

«Нам приємно, що такий автомобіль тепер буде у нашій громаді, адже він дуже необхідний для наших людей. Тепер мешканці, які мають порушення опорно-рухового апарату, в тому числі діти, можуть скористатись цим автомобілем для доїзду до лікувальних закладів, установ та організацій не лише по території громади, але й за її межами, за необхідності», – зазначила міський голова Ніла Островська.

Основною метою служби «соціальне таксі» є розширення соціальних послуг, поліпшення якості життя громадян похилого віку та інвалідів.

Автомобіль оснащено усім необхідним для перевезення людей з особливими потребами: автоматичним підйомником, кріпленням для візків, кондиціонером, обігрівачем, а також, додатковими місцями для супроводжуючих людину з особливими потребами.

Автор: Тетяна Новак

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS