Новини
Суспільство

На Хмельниччині запустили інноваційний спосіб виклику поліції

Відтепер поліцію на Хмельниччині можна викликати за допомогою мобільного додатка My Pol. Про це йдеться на сайті поліції області.

У поліції кажуть, що тут немає нічого складного: достатньо просто завантажити застосунок собі на смартфон і в разі реальної загрози натиснути кнопку “SOS”. Крім того, громадяни зможуть додавати до повідомлень фото з місця події, які миттєво потраплятимуть на розгляд правоохоронців.

“Ви безкоштовно завантажуєте додаток собі на смартфон. Далі реєструєтесь — вводити ім’я, прізвище та по батькові, номер мобільного телефону і електронну адресу. — розповідає Микита Стецюк, заступник керівника проекту «My Pol». — І коли ви потрапляєте в якусь надзвичайну ситуацію або стаєте свідком правопорушення, вам достатньо просто натиснути кнопку «SOS» на смартфоні”. При цьому повідомлення оминає операторів лінії «102» і одразу потрапляє до диспетчера, який безпосередньо направляє наряди поліції. Тобто вам не потрібно буде розповідати де ви і хто ви, бо додаток автоматично підтягує ваші дані і геолокацію. Крім того, якщо, не дай Бог, вас кудись переміщують, додаток ще протягом 10 хвилин відстежуватиме ваше місце перебування.

Також користувачі додатку зможуть отримувати найсвіжіші новини від поліції, повідомлення про перекриття руху, розшук людей, адреси та телефони відділків поліції тощо. У свою чергу громадяни матимуть можливість не тільки повідомляти про правопорушення, а й підвантажувати фотоматеріали.

“Проте хочемо застерегти усіх користувачів додатку, — говорить Василь Макотерський, старший інспектор-черговий лінії «102». — Якщо двічі ви введете неправдиву інформацію, додаток вас заблокує”.

Зазначимо, що додаток є абсолютно безкоштовним. Хмельниччина стала 12 областю, де він впроваджується. Керівники проекту говорять, що до кінця року «My Pol» покриє всю країну.

Детальніше про роботу додатка «My Pol» можна дізнатися тут: https://cutt.ly/6wlXVpv

Посилання для завантаження додатка:

–    Андроід – http://bit.ly/MyPolAndroidKhm

–    iOS – http://bit.ly/MyPolAppleKhm

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS