Новини
Суспільство

Випускники вишів на Хмельниччині отримують допомогу з працевлаштування

Хмельницька обласна служба зайнятості допомагає випускникам у працевлаштуванні. Упродовж січня-липня 2019 року кількість випускників, що отримували тут послуги, становила 336 осіб. Серед них 271 випускник вищих навчальних закладів (ВНЗ),  59 випускників професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) та 6 випускників загальноосвітніх шкіл. 

Серед випускників ВНЗ 30% навчалися у галузі соціальних наук, бізнесу та права, 13%  ̶ у галузі охорона здоров’я, 12% отримали освіту у галузі гуманітарні науки та мистецтво та 10%  ̶ у освіті, 9% ̶ у галузі управління та адміністрування, 7% мали інженерну спеціальність, 4% вивчали аграрні науки.

Серед випускників ПТНЗ 51% становлять працівники сфери торгівлі та послуг; 27% – кваліфіковані робітники з інструментом, 12% – робітники з обслуговування устаткування та машин.

За направленням обласної служби зайнятості у січні-липні 2019 року працевлаштовано 56 випускників.

Зазначимо, що станом на 1 серпня 2019 року кількість осіб з числа випускників, які мали статус безробітного становила 119 осіб, що на 49 осіб менше, ніж на відповідну дату минулого року.

Наостанок нагадаємо тим, хто в пошуках роботи, актуальні вакансії різних напрямків можливо оглянути на сайті Jooble.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS