Новини
Інфраструктура

До Хмельницького прибули нові тролейбуси

Нові тролейбуси “Богдан” готові перевозити мешканців і гостей міста Хмельницького. Про це повідомляє прес-служба корпорації.

“До Хмельницького вже прибули перші тролейбуси «Богдан», які Луцький завод виготовляє, згідно з договором, укладеним у травні 2019 року між ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» та Хмельницьким КП «Електротранс»”, – йдеться у повідомленні.

Загалом, відповідно до контракту, місто Хмельницький отримає 10 тролейбусів «Богдан Т70117» і 10 автобусів «Богдан А70132». Сума замовлення складає майже 100 млн. гривень. Транспортні засоби будуть передані Хмельницькому на умовах лізингу.

«Богдан Т70117» – це низькопідлоговий тролейбус, який є зручним та комфортним для всіх категорій населення, оскільки створений із врахуванням всіх сучасних вимог до електротранспорту в Україні. Для пасажирів з обмеженими можливостями пересування обладнані кріплення для фіксації інвалідного візка та 4 спеціально обладнаних місця в салоні. Варто зазначити, що всі замовлені тролейбуси матимуть запас автономного ходу для з’єднання ділянок дороги, на яких відсутня контактна мережа.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS