Новини
Суспільство

Подільські медійники відвідали підприємства Ізяславщини

Хмельницький обласний центр зайнятості організував для журналістів престур на підприємства Ізяславщини під гаслом «Працюй в Україні – працюй легально».

У ході інформаційної кампанії представники ЗМІ ознайомилися з діяльністю Ізяславської  районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості, відвідали ТОВ «Компанія «Укрелітагро», поспілкувалися з успішною підприємицею Юлією Малиновською та головою Новосільської сільської ради Олександром Шрейдером, який з робочим візитом завітав до районної філії.

За словами директорки Ізяславської районної філії Хмельницького ОЦЗ Марії Літвінчук, співпраця з місцевими органами влади, соціальними партнерами та роботодавцями, допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, повернути до продуктивної зайнятості населення. Окрім того, служба зайнятості з початку року запровадила новий порядок обслуговування клієнтів.

Я звернулась до центру зайнятості, і мене направили до кар’єрного радника, який розробив мені індивідуальний план працевлаштування з переліком заходів та послуг. При цьому фахівець врахувала мої інтереси і уподобання, нахили та професійні здібності», – розповідає безробітна Наталія Шторгин. Наразі пані Наталю зацікавила пропозиція започаткування підприємницької діяльності, що в перспективі дасть їй можливість зайнятися улюбленою справою.

Також представники ЗМІ поспілкувалися з головою Новосільської сільської ради Олександром Шрейдером. Він зазначив, що щороку навесні за участю безробітних громадян, які проживають на території громади, організовуються громадські роботи з благоустрою території населених пунктів сільської ради і за потреби, протягом року, – з ремонту об’єктів соціальної сфери.

Під час відвідування ТОВ «Компанії «Укрелітагро» відбулась зустріч з директором товариства Володимиром Корнійчуком. Журналістам влаштували  екскурсію на підприємство з переробки гарбузового насіння, показали елеваторний комплекс та поля, де вирощують олійні культури.

Неодноразово до виконання сільськогосподарських тимчасових робіт під час весняно-польових робіт, збирання врожаю залучаються особи з числа безробітних громадян Ізяславської районної філії.  Організовується також індивідуальне навчання та стажування безпосередньо на виробництві. Як результат співпраці, за сприяння районної філії майже 70% вакансій поданих нами укомплектовано», – зауважив В. Корнійчук.

У ході престуру своїми досягненнями і планами на майбутнє поділилася підприємиця – власниця стоматологічного кабінету Юлія Маліновська. Колишня безробітна, яка в березні цього року отримала одноразово виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, успішно веде свій бізнес. Лікарка дала можливість працевлаштуватися двом безробітним на роботу й незабаром отримає за це відшкодування єдиного соціального внеску на новостворені робочі місця.

 

Автор: Тетяна Правдива

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS