Новини
Суспільство

Через службу зайнятості знайшли роботу понад 15 тисяч мешканців Хмельниччини

У січні-серпні в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 24,9 тис. вакансій, середній розмір оплати праці становив  5317,2 грн. Про це повідомляє Хмельницький обласний центр зайнятості.

Як розповіли в установі, з початку року понад 5 тис. роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. Статус отримали 15,9 тис. громадян, в тому числі 9,2 тис. – зареєстрованих безробітних. До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 3,7 тис. осіб.

«Аналізуючи ринок праці, сьогодні зберігається потреба у робітничих спеціальностях. Більше 60% вакансій – професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг тощо. Тому, одним з першочергових завдань залишається популяризація робітничих професій, перенавчання та перекваліфікація незайнятого населення під потреби роботодавця», – наголошує директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня. 

За направленням центрів зайнятості, цьогоріч 3,4 тис. осіб проходили професійне навчання більш ніж за 220 професіями та напрямками: електрогазозварник, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, швачка, машиніст-кочегар котельні, водій тролейбуса тощо.

Із числа демобілізованих учасників АТО/ООС послугами центрів зайнятості області скористалися 950 військовослужбовців, роботою забезпечено – 195, професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації проходили 43 особи.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS