Новини
Суспільство

На Хмельниччині попрощались із 26-річним бійцем 8-го полку спецпризначення

На Хмельниччині сьогодні, 17 вересня, бойові побратими 8 окремого полку спецпризначення Сил спецоперацій провели в останню дорогу 26-річного старшого сержанта Максима Кондратюка. Про це повідомляє офіцер АрміяInform_Хмельницький Андрій Агєєв.

Мешканці міста Красилів, Хмельницької області, зустріли свого земляка кілька кілометровим живим коридором через усе місто до храму та центральної площі райцентру.

Старший сержант Максим Кондратюк отримав дуже важкі, не сумісні із життям численні осколкові вогнепальні поранення 10 вересня, внаслідок підриву на ворожій протипіхотній міні. Його група поверталась з виконання бойового завдання в районі проведення Операції об’єднаних сил на Луганщині.

“Максим мій друг! Він справжній, чесний, відвертий, вірний у всьому, і щирий патріот своєї Батьківщини, – каже про свого бойового товариша сержант Олександр. – Ми з ним призвались на контракт і прийшли в полк майже одночасно. Певний період служили в одному підрозділі. Він отримав дуже важкі поранення. Інший на його місці, певно, одразу би загинув. Макс боровся за життя ще чотири дні і помер у Харківському шпиталі 14 вересня. Від імені своїх бойових побратимів висловлюю щирі та глибокі співчуття його рідним та близьким. Ми своїх, а тим більше тих, хто полетів на небо, не кидаємо! Ми обов’язково помстимося ворогу за брата і завжди підтримуватимемо його доньку і вагітну дружину, яка скоро має народити”.

Старшого сержанта Максима Кондратюка поховали на центральному міському кладовищі. Він став десятим Героєм – захисником України з Красилівщини, які загинули в російсько-українській війні.

Фото Андрія Агєєва

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS