Новини
Події

Поліція розслідує отруєння відвідувачів аквапарку у Хмельницькому

Поліція з’ясовує причини інгаляційного отруєння відвідувачів аквапарку у Хмельницькому. Після такого “активного” відпочинку до лікарів звернулися 13 людей, повідомляє прес-служба правоохоронців.

“Працівники Південно-Західного відділення поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 статті 325 Кримінального кодексу України, в рамках розслідування якого з’ясовують причини інгаляційного отруєння відвідувачів аквапарку у Хмельницькому”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що до поліції повідомлення надійшло від лікарів швидкої допомоги 21 вересня близько 18-ї години. Відповідно до наданої правоохоронцям інформації, за медичною допомогою зі скаргами на сльозотечу та кашель звернулись 13 осіб — 11 дітей різного віку та 2 дорослих. Медичні працівники встановили попередній діагноз — інгаляційне отруєння хлором. Під наглядом лікарів ніч у лікарні провели лише двоє дітей — брат і сестра 2009 та 2011 р.н., яких у неділю вранці виписали з медичного закладу. Усі інші після огляду медиків від госпіталізації відмовилися.

Слідчо-оперативна група обстежила місце події, відібрала зразки повітря та води з басейнів, а також вилучила документацію про подачу речовин для очистки води.

Наразі ведеться розслідування в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 статті 325 Кримінального кодексу України «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням» Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді штрафу до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS