Новини
Суспільство

Вандали пошкодили дерев’яні скульптури на набережній у Хмельницькому

У Хмельницькому невідомі пошкодили дерев’яні скульптури, які встановили на набережній Південного Бугу перед Днем міста. Ця алея вже встигла стати однією з улюблених фотозон, хмельничани роблять селфі і дивуються ювелірній роботі різьбярів, йдеться у сюжеті МТРК ”Місто”.

Уже “дісталося” двом фігурам — Посейдону та композиції із Птахом. Хто саме їх понівечив — невідомо. Відеокамер на цьому березі річки немає.

“Скульптури підлягають ремонту, але вже буде видно, що вона не автентична. Вся суть у тому, що тризуб був зроблений із цілої колоди”, – коментує начальник міського управління ЖКГ Василь Новачок.

Хмельничани кажуть, бачити таке неприємно. “Душа болить”, – говорить місцева мешканка Тамара.

У поліції про факт знають, вандалів намагаються відшукати. Швидше за все, їм загрожує штраф за дрібне хуліганство. Тим часом хмельничани не розуміють, чому комусь закортіло ламати скульптури.

“Якщо це доросла людина, треба карати, а якщо підлітки – роз’яснювати”, – додає хмельничанка Людмила.

Нагадаємо, 10 дерев’яних скульптур створили різьбярі під час фестивалю “Республіка”. Кожна — унікальна, бо витесана з колоди. Ці вироби мали б стояти на набережній щонайменше тиждень. Але вже завтра комунальники їх приберуть. Де саме фігури оселяться, поки невідомо. Шукатимуть місце, де є відеоспостереження та охорона.

На Набережній пошкодили дві дерев’яні скульптури

Сюрпризу не оцінили. Невідомі пошкодили дерев’яні скульптури, які встановили на Набережній Південного Бугу перед Днем міста. “Дісталося” двом фігурам — Посейдону та композиції із Птахом. Хто саме їх понівечив — невідомо. Відеокамер на цьому березі річки немає. Нагадаємо, 10 дерев’яних скульптур створили різьбярі під час фестивалю “Республіка”. Кожна — унікальна, бо витесана з колоди. Ці вироби мали б стояти на Набережній щонайменше тиждень. Але вже завтра комунальники їх приберуть.#Хмельницький, #Набережна, #алея_деревяних_скульптур, #пошкодження, #вандали

Опубліковано МТРК "Місто" Понеділок, 30 вересня 2019 р.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS