Новини
Події

Мешканців Хмельниччини засудили за незаконне виготовлення та реалізацію фальсифікату

Четверо мешканців Хмельницької області відкрили підпільний цех з виготовлення алкоголю. Злочинців покарали позбавлення волі на строк від 4 до 5 років, від відбування якого звільнено з випробуванням, повідомляє прес-служба прокуратури.

“Четверо мешканців Хмельницької області з метою особистого збагачення на території Волочиського району Хмельницької області відкрили підпільний цех. Використовуючи спеціальне обладнання, упродовж тривалого часу спільники виготовляли фальсифіковану алкогольну продукцію під виглядом горілки та коньяку, які розливали в ПЕТ-пляшки різної ємності. У подальшому правопорушники збували виготовлену продукцію споживачам, у тому числі через заклади торгівлі та громадського харчування”, – повідомляє прес-служба прокуратури.

У лютому цього року зловмисників викрили. Під час проведення 19 санкціонованих обшуків за місцем виготовлення та зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв виявлено та вилучено понад 1700 л незаконно виготовленої алкогольної продукції та 500 л спирту, а також спеціальне обладнання, яке використовувалось для виробництва фальсифікату.

Загальна вартість вилученої продукції та обладнання становить понад півмільйона гривень. За висновками експертиз вказані алкогольні напої можуть становити загрозу для життя та здоров’я людей.

Стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаних осіб у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 204, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 204, ч. 3 ст.28 ч.3 ст.204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, транспортування з метою збуту та збут підакцизних товарів, незаконне виготовлення алкогольних напоїв, що становлять загрозу для життя та здоров’я людей, вчинені у складі організованої групи).

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Валерій Мушинський, вироками Хмельницького міськрайонного суду та Волочиського районного суду Хмельницької області засудженим призначено покарання у виді позбавлення волі на строк від 4 до 5 років, від відбування якого звільнено з випробуванням.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS