Новини
Кримінал

Як позбутися посади й волі за помірну ціну. На Хмельниччині засуджено колишнього голову сільської ради

Працівниками Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури в суді доведено вину колишнього голови однієї із сільських рад Кам’янець-Подільського району у привласненні бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем.

За результатами досудового розслідування, проведеного за процесуального керівництва місцевої прокуратури слідчим відділом районного відділення Кам’янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, встановлено, що голова однієї із сільських рад Кам’янець-Подільського району порушив вимоги законодавства. Без винесення на розгляд сесії сільської ради, він самостійно видав рішення про власне преміювання у 2016 році.
Аби приховати факт підробки, голова сільради наказав секретарю внести рішення до протоколу відповідної сесії.
За результатами таких неправомірних дій сільський голова встиг привласнити з бюджету 4 тис грн, а потім був викритий правоохоронцями.
Як повідомив керівник місцевої прокуратури Олександр Гончар, стороною обвинувачення у суді доведено вину особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України (привласнення чужого майна шляхом зловживання особою своїм службовим становищем).
Засудженому призначено покарання у виді двох з половиною років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, строком на два роки.

 

 

Автор: Тетяна Правдива

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS