Новини
Кримінал

Інтерес до чужого майна привів полончанина за грати

На початку цього року 40-річний житель Полонного за допомогою металевої фомки зламав навісний замок вхідних дверей і зайшов до будинку свого знайомого, звідки виніс електроінструменти і цифровий ефірний приймач, завдавши потерпілому понад 1300 гривень матеріальної шкоди.

У травні чоловік викрав два велосипеди, вартістю понад 1 тис грн, залишених без нагляду. Один залишив собі, інший – здав на пункт прийому металобрухту за 67 гривень.

Полонський районний суд визнав винним обвинуваченого у вчиненні злочинів, передбачених частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена повторно) і частиною 3 статті 185 КК України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло) та призначив покарання – 3 роки ув’язнення.

«Враховуючи тяжкість вчиненого ним злочину, його наслідки, особу обвинуваченого, висновки органу з питань пробації, суд дійшов висновку, що слід призначити покарання у виді позбавлення волі, що буде необхідним і достатнім для його виправлення та попередження скоєння нових злочинів. Підстав для звільнення його від відбування покарання з підстав, передбачених ст..75 КК України, та застосування ст..69 КК України суд не вбачає», – ідеться у вироку суду, який ще не набрав законної сили і може бути оскаржений до апеляційної інстанції.

Довідково: Стаття 185 Кримінального кодексу України. Крадіжка

Частина 2. Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб,

карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Частина 3. Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

 Джерело

Автор: Тетяна Правдива

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS