Новини
Кримінал

У Хмельницькому взяли під варту поліцейського, який торгував наркотиками

Слідчий суддя Хмельницького  міськрайонного суду обрав запобіжний захід начальнику одного із секторів Управління протидії наркозлочинності Національної поліції в Житомирській області. Про це повідомляє прес-служба суду.

Поліцейського триматимуть під вартою до 2 грудня 2019 року. Його підозрюють у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

“Підозрюваний, будучи працівником поліції, знехтував зазначеними вимогами законодавства та вчинив злочинні дії пов’язані з незаконним обігом наркотичних речовин, а саме збував наркотичні речовини пересічним громадянам”, – повідомили у суді.

Санкція ч.2 ст.307 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Одночасно слідчим суддею визначено розмір застави в розмірі 100 350 грн., у разі внесення яких підозрюваним, його можливо буде звільнити з-під варти із покладенням ряду  обов’язків:

1) не відлучатися із населеного пункту, в якому він проживає, без дозволу слідчого, прокурора або суду;

2) повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи;

3) не спілкуватися з працівниками Управління протидії наркозлочинності Головного Управління Національної поліції в Житомирській області, а також будь-якими іншими працівниками Головного Управління Національної поліції в Житомирській області;

4) здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну ( в разі його наявності).

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS