Новини
Кримінал

Суд покарав 30-річну жительку Старокостянтинова за крадіжку автомобіля

Старокостянтинівський районний суд визнав винною 30-річну місцеву жительку Старокостянтинова в незаконному заволодінні транспортним засобом (частина 1 статті 289 Кримінального кодексу України) та призначив покарання – три роки і два місяці позбавлення волі, звільнивши від його реального відбування на 1 рік і 6 місяців іспитового строку. Про це повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

За вироком, вночі 1 липня 2019 року обвинувачена разом із потерпілим у його гаражі в Старокостянтинові розпивали алкоголь. О 3.30, коли чоловік заснув, жінка взяла зі столу ключі від його авта і поїхала, замкнувши гараж. Прямувала у бік Шепетівки та дорогою пошкодила колесо, тож залишила автомобіль просто на узбіччі.

Як пояснила у суді – їхала купити цигарок і покататися, хоча водійських прав не мала. Просила суворо не карати і пообіцяла відшкодувати завдану злочином шкоду.

Як зазначається, при призначенні покарання суд врахував, що жінка неодноразово притягувалася до кримінальної відповідальності за злочини проти власності, вчинила черговий у стані алкогольного сп’яніння, разом із тим взяв до уваги, що вона є особою молодого віку, сама виховує двох малолітніх дітей, потерпілий просив суворо її не карати.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до Хмельницького апеляційного суду.

Автор: Галина Мельник

Читайте нас у Телеграм та у нашій групі Viber @ПоділляNEWS