Хмельницька поліцейська стала чемпіонкою світу

19-20 жовтня у столичному Палаці спорту проходив Чемпіонат світу з комбат дзю-дзюцу серед дорослих та юніорів. Капітан поліції Олена Гарбарець, оперуповноважена управління протидії наркозлочинності ГУНП в Хмельницькій області, здобула перемогу в особистій першості, а також долучилася до командної перемоги збірної України на цьому чемпіонаті.

Участь у Чемпіонаті світу з комбат дзю-дзюцу взяло 250 спортсменів більш ніж із 20 країн. Борці змагалися у розділах клоз- та фулл-котакт. У розділі клоз-контакт (вагова категорія до 74 кг) перемогу на Чемпіонаті здобула Олена Гарбарець.

Крім цього Олена є чемпіонкою світу з самбо, срібною призеркою чемпіонату Європи та бронзовою призеркою чемпіонату світу з дзюдо серед поліцейських, майстром спорту міжнародного класу.

Особиста перемога поліцейської стала вагомим внеском і у командний тріумф збірної України на Чемпіонаті світу з комбат дзю-дзюцу. Друге місце посіла команда Казахстану, третє — представники Азербайджану.

Автор: Тетяна Новак